Strona: Społeczni Inspektorzy Pracy / Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Politechniki Rzeszowskiej

Społeczni Inspektorzy Pracy

2023-07-07
, red.  Marcin Jaromin

Na podstawie przekazanych protokołów z zebrań Wydziałowych Społecznych Inspektorów Pracy, zgodnie z zapisami Regulaminu Wyborów Społecznych Inspektorów Pracy w Politechnice Rzeszowskiej, na stanowiska te zostały wybrane następujące osoby:

1. Biblioteka i Dział Wydawnictw – kol. Agnieszka Zych-Kwiatkowska,

2. Administracja – kol. Anna Worosz,

3. Ośrodek Kształcenia Lotniczego – kol. Lubomiła Chrobot,

4. Wydział Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury – kol. Stanisław Siwiec,

5. Wydział Elektrotechniki i Informatyki – kol. Bogdan Jurek,

6. Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa – kol. Adrian Kmieciński,

7. Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej – kol. Jan Mamczur

8. Wydział Chemiczny – kol. Małgorzata Kowal

W czterech jednostkach wybory będą przeprowadzone w terminie późniejszym.

Wyboru Społecznego Inspektora Pracy Politechniki Rzeszowskiej dokonano w dniu 29  czerwca 2023 r. W wyniku głosowania na czteroletnią kadencję została wybrana kol. Anna Worosz.

Powrót do listy aktualności